کفپوش بتنی ویبره ای

کفپوش بتنی ویبره ای

کفپوش بتنی ویبره ای از جمله کفپوش های بتنی است که شما می توانید بدون ساب و یا فشار پرسی از آن استفاده کنید. این نوع کفپوش از قالبهای لاستیکی در طرح های متفاوت استفاده می کند که طرح قالب آن بعد از خشک شدن می تواند بر روی کفپوش حک گردد. عمدتا کفپوش های بتنی اینچنینی را شما می‌توانید با قیمت کمتر از دیگر انواع کفپوش بتنی میتوانید برای خرید انتخاب کنید  و به همین دلیل خرید آنلاین و اینترنتی می‌تواند به ارزان بودن هر چه بیشتر این خرید بیافزاید.

معمولا کفپوش بتنی در طرح های مختلف و رنگ های متفاوت قیمت خاصی را برای شما برآورد میکند. چنانچه قصد داشته باشید از این مجموعه با سابقه به خرید انواع کفپوش بتنی بپردازید، میتوانید با شماره تلفن سایت در تماس باشید تا ضمن ارتباط با قسمت پشتیبانی سایت در مورد قیمت دقیق و جزئیات بیشتر هر چه سریعتر اطلاعات لازم را به دست آورید.

کفپوش بتنی ویبره ای

ابعاد کفپوش بتنی ویبره ای

ابعاد کفپوش بتنی ویبره ای را شما می توانید ۲۰ در ۲۰ و یا ۴۰ در ۴۰ با قیمت مناسب خریداری کنید. که البته هرکدام از این ابعاد را می‌تواند قیمت متفاوتی را برای خرید در نظر بگیرید. امروزه متاسفانه افراد از مزایا و استانداردهای اصلی کفپوش بتنی به شکل ویبره هیچ اطلاعی ندارند و این چنین است که از خرید آن غافل می شوند شما باید به مقاومت سایشی و همیشه ویژه این کفپوش مطمئن باشید.

از جمله مزایای این کفپوش این است که به واسطه عبور و مرور افراد و انواع خودرو و وسیله نقلیه شما می توانید در طولانی مدت به کیفیت آن مطمئن باشید. این کفپوش ها اگر با کیفیت عالی خریداری شود در برابر حرارت و رطوبت به هیچ عنوان ضعف نشان نمی دهد. سعی کنید از این مجموعه انواع مختلف کفپوش های ویبره ای را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید به نحو احسن از این محصولات استفاده کنید.

موارد استفاده

شما می‌توانید از کفپوش بتنی ویبره ای برای پارکینگ، انبارها، معابر، پیاده روها، تقاطع‌ها و محوطه های بیرونی، نماسازی و کف پله استفاده کنید. قیمت عمده صددرصد برای شما قیمت به صرفه ای را محاسبه میکند. چنانچه شما از خرید اینترنتی استفاده کنید. می توانید ۲۴ ساعته در روزهای کاری و غیر تعطیل در کمتر از ۳ روز کاری محصول خود را دریافت کنید.

این کفپوش ها که از ترکیب سیمان، سنگدانه و آب ساخته می شود با استقبال بالایی که از آن به عمل آمده می‌تواند شاخص‌هایی خاصی داشته باشد و به خاطر استاندارد بالا معیارهای قابل قبول را به خود اختصاص دهد.

میزان جذب آب میزان، خوردگی، فرسایش و استحکام بالا از جمله نکات مهم و کلیدی برای استفاده این کفپوش به حساب می‌آید. مقاومت فشاری، خمشی و سایشی را شما به ترتیب سه برابر بتن معمولی می‌توانید در نظر بگیرید.

کفپوش های مشبک بتنی، پنج ضلعی پازلی و… از انواع کفپوش های دیگر هستند که در این میان، کفپوش بتنی کاربرد بیشتری را به خود اختصاص داده است. خرید آنلاین به واسطه مزای خود شما را پشیمان نمیکند.

طرح های کفپوش بتنی ویبره ای

شما می توانید طرح های مختلفی را برای استفاده از کفپوش بتنی ویبره ای در نظر بگیرید. طرح هایی مانند پوست ماری، آلستوم در کنار طرح شیاری نابینایان و سکه های نابینایان از جمله طرح های فوق العاده کاربردی محسوب میشود که البته رنگ های طوسی، قرمز و زرد نیز هرکدام استفاده خاصی را به نمایش گذاشته است. شما می توانید از این مجموعه قیمت های متفاوتی را در نظر بگیرید و همچنین نام محصول را چک کرده و با جزئیات آن بیشتر  آشنا شوید.

کفپوش بتنی ویبره ای

مزایای استفاده از کفپوش بتنی ویبره ای

شما میتوانید کفپوش بتنی ویبره ای را از جمله کفپوش های موزاییک در نظر بگیرید که در برابر مدل های پرسی که به خاطر متراکم بودند بسیار قابل توجه هستند و می توانید مزایای خاصی مانند طرح و رنگ های متفاوت آن را در نظر بگیرید. به خاطر عدم رنگدانه رنگ های قرمز و زرد آن بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند.

مقاومت سایشی و فشاری هرکدام در برابر لایه روبی و ساب خوردن بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. محصولات ویبره ای می‌توانند بسیار نصب آسانی داشته باشند و به همین دلیل شما در سطح یکنواخت به خاطر مقاومت بالا با استفاده از این محصولات محیط را کاملا طبیعی در نظر میگیرید.

مقاومت بالا با تنوع طرح و رنگ باعث شده است که در انواع مختلف ویلا، روف گاردن و پارکینگ از این نوع استفاده میشود که این محصولات در برابر پرسی مزایای فوق العاده بالایی دارند که نمی‌توان از آن غافل شد. اما مهم‌ترین مزیت آن طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت آن است که مقاومت،دوام و استحکام بالایی را به وجودمی آورد.

کلام آخر

استفاده از کفپوش بتنی ویبره ای با توجه به مزایایی که گفته شد می‌تواند بهترین گزینه باشد. اما باید این نکته را به خاطر داشته باشه که به واسطه اینکه بدون هیچ فشاری و پرسی تولید میشود و در قالب‌های متنوع و طرح‌های مختلف از آن استفاده کنید، همچنین قیمت ارزان و پایین از جمله مزیت های اصلی این کفپوش به حساب می‌آید. شما در ابعاد مختلف ۲۰ در ۲۰  و ۴۰ در ۴۰ از این مجموعه می‌توانید به خرید آنلاین و اینترنتی بپردازید.

اما برای انواع پارکینگ، انبار، پیاده‌رو، تقاطع، محوطه های بیرونی و بسیاری از مکان‌های دیگر استفاده از این نوع کفپوش می تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد. البته رنگ های طوسی، قرمز و زرد جزء رنگ های رایج به حساب می‌آید که به خاطر مقاومت در مقابل انواع محیط هایو بسیاری از موارد دیگر استحکام بالایی را از خود به نمایش گذاشته است.

عدم پرسی بودن اولین ویژگی و مهمترین آن محسوب می‌شود و بهتر است بدانید که به خاطر عدم استفاده از رنگ دانه شما در رنگ های قرمز و زرد تولید بیشتری را از این محصول می‌توانید انتظار داشته باشید.

مقاومت بالا صددرصد باید گزینه اول شما در هنگام خرید علاوه بر زیبایی مخصوص این کفپوش ها باشد. نصب آسان بدون هیچ گونه شکی برای شما یک خرید مقرون به صرفه را به وجود می‌آورد که نباید این مزایا را به هیچ هنوان از یاد ببرید.