ویژگی ها و کاربردهای جدول باغچه

 ویژگی ها و کاربردهای جدول باغچه و انواع آن

 

این محتوا شامل ویژگی ها و کاربردهای جدول باغچه و انواع آن می باشد. در چندین سال اخیر دورچینی باغچه و محوطه سازی به وسیله جدول بتنی، مورد پسند بسیاری از افراد قرار گرفته است. از همین جهت بسیاری از طراحان محوطه سازی با استفاده از جدول بتنی و قالب های متفاوت، توانسته اند زیبایی خاصی در محوطه به وجود بیاورند. 

استفاده از جدول بتنی برای دورچینی باغچه ها و جداسازی خیابان ها از پیاده رو ها بسیار رایج است، که این جداول بتنی به روش های متفاوت و گوناگونی در کنار هم چیده می شوند.

به همین علت است که برای دورچینی باغچه ها و محوطه سازی از جدول های بتنی، به همراه قالب ها با طرح های گوناگون، با رنگ ها و شکل های متفاوت استفاده می شوند، که باید گفت ماده اولیه جدول بتنی، خوشبختانه یکسان است، و برای روش پرسی و روش سنتی از مرغوبترین بتن استفاده می شود، و همچنین ساخت آن به روش های متفاوت و شکل های متفاوت به قالب هایی وابسته است که مشتری سفارش می دهد.

 

جدول باغچه

 

 

جدول های بتنی متنوعی در پارک ها و پیاده رو ها در مسیرهای مختلف به چشم می خورند که بسیار جذاب و زیبا هستند، در ابتدا می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چند نوع جدول باغچه زیبا سازی وجود دارد؟!

باید گفت از نمونه جدول ها و نرده های بتنی طرح ها و انواع مختلفی وجود دارند. انواع جدول های بتنی طرح دار را میتوان در گروه جدول های بتنی فانتزی قرار داد. 

 

جدول باغچه

 

جدول های بتنی فانتزی شامل دسته بندی زیر می شود :

جدول باغچه واش بتن:

جدول باغچه واش بتن دارای تنوع رنگی بالایی است، و به علت اینکه ساختار آن به طبیعت نزدیک است، بیشتر برای استفاده در فضای سبز محوطه های مسکونی و حیاط ویلا ها مناسب است. این نوع جدول به اسم جدول ویلایی شناخته می شود.

 

جدول باغچه پلیمری:

می توان گفت که جدول باغچه پلیمری از تنوع رنگی بالایی برخوردار است.این نوع جدول باغچه ها نیز علاوه بر طرح ها و تکسچرهای متنوع، مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی دارند.

 

 

برای دیدن محصولات موزاییک، جدول باغچه و کف پوش بتنی به سایت ماهان موزاییک مراجعه کرده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.