جدول باغچه پلیمری

چه در حال پرورش چند گیاه باشید و چه با خانواده خود در حیاط خلوت خود غذا می خورید، جدول باغچه  پلیمری کلید محافظت از زمین شما در برابر طیف گسترده ای از تهدیدات است. حصارکشی انواع مختلفی از حفاظت از باغچه را فراهم می کند. برخی از صاحبان خانه مواد جدول را برای تکمیل نمای بیرونی خانه خود انتخاب می کنند.

 

جدول باغچه پلیمری

جدول پلیمری جدید تو پر شده با مواد انعطاف پذیر و مقاوم در برابر ضربات بهترین جایگزین برای نوع سیمانی فرسوده شده میباشد. جدول باغچه پلیمری دارای خواص جذاب خود نورتابی در شب و خود تمیز شوندگی به کمک نانو ذرات و مقاوم در برابر شرایط تخریب از قبیل سرما و یخ زدگی میباشد, همچنین این نوع جدول نیازی به رنگ آمیزی سالیانه ندارد و دارای رنگ های متنوع میباشد, و از ویژگی های آن میتوان به نصب راحت به دلیل سبک بودن و داشتن قفل و بست در کناره های قطعات و قفل در بتن نام برد.

هر گزینه ای که انتخاب کنید، جدول باغچه ای برای سالم و ایمن نگه داشتن باغچه شما ضروری است. در زیر برخی از مزایای مهم نصب حصارهای حریم خصوصی ذکر شده است؛

 

قرنیز دور باغچه

تهیه سرپناه

نصب جدول باغچه پلیمری در اطراف باغچه یا ملک شما به آن­ها پناهگاهی در برابر عناصر طبیعی مانند تندبادها را می دهد که می توانند باغچه شما را تخریب کنند. این همچنین ممکن است به گیاهان شما در برابر پرتوهای سوزان خورشید سایه بدهد.

 

قرار دادن مرزبندی

جدول دور باغچه ای همچنین به تعیین مرز دارایی شما از دیگران کمک می کند، این مورد در زمان هر جنجالی در مورد مرز زمین یا خانه شما و همسایه شما ضروری است.

 

امنیت باغچه

موانع مناسب ایمنی باغچه و همچنین خانه شما را در برابر حیوانات ولگرد تضمین می کند. این موارد از نفوذ متجاوزین به منطقه باغچه شما نیز جلوگیری می کند همچنین به زیبایی باغ شما کمک می کنند. می توانید جدول های پلاستیکی را طوری رنگ کنید که به خوبی با خانه هماهنگ شوند و با حیاط خلوت به خوبی ترکیب شوند. اگر بتوانید موانع مناسب را نصب کنید، جذابیت چشم انداز باغچه شما بیشتر خواهد شد. فقط مطمئن شوید که این جدول ها از موادی ساخته شده اند که به راحتی رنگ ها یا لکه های مناسب را می پذیرند.داگر به دنبال حصار کشی مناسب باغچه خود باشید، می توان تمام مزایای فوق را به دست آورد. بنابراین، عاقلانه انتخاب کنید و یک مانع زیبا برای باغچه خود پیدا کنید.

 

روش نصب جدول دور باغچه ای

چهار گوشه حصار را مشخص کنید، از پایه های ۲ فوتی و خط سنگ تراشی برای علامت گذاری هر چهار طرف باغچه استفاده کنید، خطوط را چندین فوت در هر انتها گسترش دهید تا از گوشه ها عبور کنند. سپس گوشه‌ها را مربع کنید؛ چکش را به فاصله ۳ فوت از یک جفت خط متقاطع در یک چوب چکش بزنید و رشته را لمس کنید. سپس با استفاده از یک نشانگر نوک نمدی، ۴ فوت از همان گوشه روی خط دیگر علامت بزنید. همانطور که نشان داده شده است بین پایه و علامت اندازه گیری کنید و خط مشخص شده را تا ۵ فوت تنظیم کنید. این روند را تکرار کنید تا گوشه های باقی مانده مربع شود و جدول باغچه  پلیمری را نصب کنید.

 

سطح حریم خصوصی و امنیت باغچه

این مهم است که قبل از خرید جدول باغچه پلیمری تصمیم بگیرید که چه سطحی از حریم خصوصی و امنیت نیاز دارید. این جنبه ها بر همه چیز از الگو گرفته تا ارتفاع جدول که انتخاب می کنید تأثیر می گذارد. برخی از افراد جدولی می خواهند که یک صفحه بصری کامل ایجاد کند و بیشترین میزان حریم خصوصی را اضافه کند. دیگران جدولی می خواهند که بیشتر یک قطعه زینتی باشد. به همین ترتیب، صاحبان خانه هایی هستند که به جدولی نیاز دارند که با محافظت از حیوانات خانگی یا کودکانشان، امنیت را به باغچه آن­ها بیافزاید.

 

 

انواع جدول های دورباغچه ای پلیمری

جدول ها در سبک های مختلفی تولید می شوند، موردی که انتخاب می کنید باید سلیقه شخصی شما را خوشایند و مکمل معماری خانه شما باشد. در حالی که برخی از خانه ها نیاز به طراحی رسمی جدول باغچه پلیمری دارند، برخی دیگر از خانه ها با رویکردی روستایی بهتر به نظر می رسند. درست کردن سبک جدول شما مهم است زیرا بر جذابیت خانه شما تأثیر می گذارد که نقش مهمی در ارزش خانه شما دارد. برای پیدا کردن جدول دور باغچه ای مناسب برای سبک خانه خود، با ایستادن در مقابل خیابان شروع کنید تا نمای خوبی از خانه خود داشته باشید..

 

برای رشد برخی گیاهان عالی است

جدول دور باغچه نیز برای رشد گیاهان عالی است، توت ها را می توان در لبه باغچه کاشت، و می توان گیاهان دیگر را در کنار باغچه رشد داد. این همچنین می‌تواند با گیاهانی مانند؛ نخود فرنگی و گوجه‌فرنگی که برای رشد و شکوفایی محصولشان به حمایت بیشتری نیاز دارند نیز کار کند.

 

نتیجه

اگر گیاهان بالارونده در باغچه خود دارید، جدول های دورباغچه ای  روباز را در نظر بگیرید. جدول های روباز همچنین برای باغچه های کوچکتر که نیاز به استفاده از فضای بیشتری برای گیاهان دارند، ایده آل است. به عنوان مثال؛ اگر فضای محدودی دارید، ممکن است لازم باشد برای علف‌های هرز باغچه به جدول نزدیک شوید. جدول های روباز باعث می شود که در فضاهای تنگ راحت تر و محدودیت کمتری ایجاد شود.