قیمت کف پوش بتنی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
  • نظرات : بدون دیدگاه

کف پوش بتنی که یک نوع از ان ها موزاییک نیز نامیده می شود، این روز ها یکی از مهم ترین و عمده ترین محصولاتی است که به صورت گسترده مورد استفاده واقع می شود. یکی از مزیت ها و اهمیت های این محصول این است که می تواند هم برای استفاده ی شخصی در نظر گرفته شود و هم به عنوان یک محصول عمده برای مصارف شهری مورد استفاده قرار گیرد. کف پوش بتنی در کارخانه ی موزاییک سازی تولید می شود و قیمت کف پوش بتنی بر اساس استانداردهای آن و برخورداری آن ها از این استانداردها بستگی دارد.
قیمت کف پوش بتنی با توجه به کاربردهای ان
کاربردهای کف پوش بتنی تنها منحصر به منزل و ساختمان نمی شود. کف پوش بتنی را می توان در مکان های گوناگونی مورد استفاده قرار داد. از کف حیاط گرفته تا کف پشت بام محیط هایی هستند که برای استفاده ی کف پوش بتنی یا انواع موزاییک می توان در نظر گرفت. همچنین شهرداری نیز می تواند ان را در سطوح گوناگون مورد استفاده قرار دهد. یکی از مکان های مورد نظر برای این محصول ، معابر شهری است. سطح گذرگاه ها می تواند به راحتی از کف پوش بتنی پوشیده شود و از این رو می توان گفت که قیمت کف پوش بتنی به نسبت کاربردهای ان بسیار ارزان است و از این رو می توان گف تکه این محصول علیرغم کاربردهای خود، بسیار مقرون به صرفه است
عوامل تاثیر گذار بر قیمت کف پوش بتنی چیست
کف پوش بتنی همان طور که از نام ان پیداست ، محصولی است که از بتن به دست امده. سیمانی که در بتن این محصول به کار می رود از انواع گوناگون و عیارهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. بنابر این می توان حدس زد که یکی از عوامل تعیین کننده ی کف پوش بتنی نوع سیمانی است که در ان به کار رفته است. همچنین میزان و نحوه ی بخار دهی به سیمان می تواند تعیین کننده ی میزان قیمت کف پوش بتنی باشد.

کفپوش بتونی

کفپوش بتونی

جهت اطلاع از قیمت کف پوش بتنی با ما تماس بگیرید

۰۲۱۵۶۵۲۰۲۳۷-۰۹۱۲۴۱۴۱۲۴۳

گروه تولیدی موزاییک ماهان