قیمت کفپوش بتنی

کفپوش بتنی چیست ؟

کفپوش بتنی نوعی موزاییک است. این روز ها یکی از مهم ترین و عمده ترین محصولاتی است که به صورت گسترده مورد استفاده واقع می شود. یکی از مزیت ها و اهمیت های این محصول این است پرکاربرد بودن آن است . یعنی می تواند هم برای استفاده ی شخصی در نظر گرفته شود و هم به عنوان یک محصول عمده برای مصارف شهری.این محصولات در موزاییک سازی تولیدمی شود . قیمت آن براساس نوع تولید و ابعاد تفاوت دارد.

ابعاد محصول:

۲۰*۲۰ و ۴۰*۴۰ و ۵۰*۵۰ با ضخامت ۳٫۵ سانی متر.

۲۰*۲۰ و ۴۰*۴۰ و ۵۰*۵۰ با ضخامت ۶ سانتی متر .

رنگ بندی محصول :

طوسی ، قرمز و زرد.

کاربرد های آن :

۱-اماکن شخصی

کاربردهای آن تنها منحصر به منزل و ساختمان نمی شود. کفپوش بتنی را می توان درمکان های گوناگونی مورد استفاده قرار داد. از کف حیاط گرفته تا کف پشت بام.

۲-اماکن عمومی

شهرداری ها آن را مورد استفاده قرار می دهند. یکی از مکان های مورد نظر برای این محصول،معابر شهری است. سطح گذرگاه ها می تواند به راحتی از کف پوش بتنی پوشیده شود.ازاین رو می توان گفت که قیمت کف پوش بتنی به نسبت کاربردهای ان بسیار ارزان است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کفپوش بتنی چیست؟
کفپوش بتنی محصولی است که از بتن به دست می آید . سیمانی که در بتن این محصول به کار می رود از نوع تیپ ۲است . و با عیارهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از عوامل تعیین کننده ی قیمت کفپوش بتنی عیار سیمان است. همچنین نحوه تولید دستی یا ماشینی می تواند بر قیمت تاثیر گذارد.

جهت اطلاع از قیمت کفپوش بتنی با ما تماس بگیرید

۰۲۱۵۶۵۲۰۲۳۷-۰۹۱۲۴۱۴۱۲۴۳

گروه تولیدی موزاییک ماهان