جدول واش بتن

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
  • نظرات : بدون دیدگاه

این روز ها محصولات بتنی در سطح شهر به شدت مورد استفاده واقع می شوند . یکی از پر کاربردترین محصولات بتنی که این روز ها استفاده می شوند، جدول واش بتن است. این محصول که به جدول بتنی یا جدول سیمانی نیز معروف است در کارخانه ی موزاییک سازی ساخته می شود.

کاربرد جدول واش بتن

عمده ترین کاربرد جدول واش بتن این است که برای محوطه سازی در محیط های گوناگون مورد استفاده واقع می شود. برای مثال یکی از کاربردهای اصلی آن در سطح شهر این است که برای جدا کردن خیابان های اصلی از فرعی در نظر گرفته می شود. هر سال به دلیل استفاده از جدول های بی کیفیت که در نتیجه ی عواملی همچون یخ بندان و غیره دچار آسیب و شکستگی می شوند هزینه های زیادی بر عهده ی شهرداری قرار می گیرد. استفاده از جدول بتنی یا جدول واش بتن می تواند از میزان هزینه هایی که شهرداری متحمل ان می شود، کم کند.

روش تولید جدول واش بتن

برای تولید جدول واش بتن دو روش عمده و غالب وجود دارد که با نام های سنتی و پرسی شناخته می شوند.
روش سنتی برای تولید جدول واش بتن
در این روش مواد اولیه در قالب های مخصوص ریخته می شود. بعد از مدت زمانی مواد داخل قالب خشک و اماده ی استفاده می شود و بعد از این که از قالب جدا شد می توان آن را مورد استفاده قرار داد. برای این که مواد مورد نظر استحکام لازم را داشته باشد باید از میزان اب کم تری نسبت به سیمان استفاده کرد. برای این منظور نیز استفاده از روان کننده ها اجتناب ناپذیر است.
روش پرسی برایتولید جدول واش بتن
در این روش مواد مورد استفاده تحت فشار دستگاه پرس قرار می گیرد و در طی این فشار، آب موجود در آن جدا می شود. این روش برای تولید جدول هایی مناسب است که قرار است در مناطق سرد سیر و یخبندان مورد استفاده قرار می گیرد.

موزاییک ماهان تولید کننده بهترین برند موزاییک و جدول واش بتن در ایران جهت مشاوره و خرید موزاییک با ما تماس بگیرید
تلفن تماس کارخانه : ۰۲۱۵۶۵۲۰۲۳۷
کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۱۴۱۲۴۳