جدول هخامنشی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
  • نظرات : بدون دیدگاه

اگر باغچه ای در منزل خود دارید و یا اگر باغی دارید و دلتان می خواهد که محیط مخصوص به آن را از دیگر قسمت های منزل از جمله حیاط مجزا نمایید و یک محوطه بندی مخصوص ایجاد نمایید حتما به فکر جدول کشی باغ، یا باغچه ی خود بر آمده اید. برای این کار بهترین پیشنهاد ما این است که از جدول هخامنشی استفاده نمایید. زیرا این محصول می تواند علاوه بر این که شما را از فواید خود بهره مند می سازد از زیبایی بی نظیر خود بهره مندتان می کند.
مواد تشکیل دهنده ی جدول هخانشی چیست؟
جدول هخامنشی که یک محصول بتنی است در کارخانه ی موزاییک سازی تهیه می شود. این محصول همان طور که گفته شد از ماده ی اولیه ی بتن تهیه می شود. بتن این محصول نیز ترکیبی است از سیمان و اب و فوق روان کننده ها. بتنی بودن این محصول سبب می شود که این محصول مقاومت بی نظیری داشته باشد و شما را از هزینه های دائمی ناشی از شکستن و ترک خوردن و از بین رفتن جدول دور باغچه نجات دهد.
مزایای جدول هخامنشی
در گذشته برای جدول بندی باغچه و محوطه سازی اطراف ان، از محصولات گوناگونی استفاده می کردند. یکی از پر کاربردترین محصولاتی که برای این منظور مورد استفاده واقع می شد موازییک بود. یکی دیگر از این محصولات اجر بود. استفاده از این گونه محصولات سبب می شد که زیبایی محیط تحت تاثیر قرار گیرد و فضای نازیبایی به وجود می امد. جدول هخامنشی با طراحی بی نظیری که دارد می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور مورد استفاده قرار گیرد. این محصول بر روی خوود طرح های بی نظیری دارد که بیشتر مورد علاقه مندان فرهنگ آریایی می باشد. همچنین وجود رنگ بندی از این محصول یکی دیگر از مزیت هایی است که می تواند برای گزینش آن و ترجیح دادن آن به نمونه های مشابه موثر واقع شود. تولید کننده ی جدول های باغچه ای با طرح هخامنشی این محصول را با رنگ بندی بسیار گسترده ای تولید می کند و شما می توانید طیف گسترده ای از انتخاب برای این محصول را در پیش رو داشته باشید.

جهت خرید جدول باغچه میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید
https://mahanmosaic.com

جدول هخامنشی

جدول هخامنشی

و یا جهت دریاقت قیمت جدول باغچه با ما تماس بگیرید  ۰۲۱۵۶۵۲۰۲۳۷-۰۹۱۲۴۱۴۱۲۴۳