جدول سیمانی

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
  • نظرات : بدون دیدگاه

این روز ها شهر ها نیازمند این است که برای ایجاد نظم و ترتیب و اعمال قوانین گوناگون، از برخی مصالح و مواد و محصولات استفاده کرد. یکی از مهم ترین موادی که باید در سطح شهر مورد استفاده قرار گیرد جدول سیمانی است. جدول گذاری برای ایجاد تقسیم بندی بین خیابان های فرعی و اصلی صورت می گیرد و همین طور برای محوطه بندی مکان هایی مانند فضاهای سبز، پارک ها، پیاده رو ها و … صورت می گیرد. جدول سیمانی در کارخانه ی موزاییک سازی صورت می گیرد. معمولا کارخانه های موزاییک سازی علاوه بر موزاییک، محصولات دیگری نیز تولید می کنند که یکی از آن ها جدول ها هستند. انواع جدول گذاری از این قرار است:

  • جدول گذاری کتابی
  • جدول گذاری نهری
  • جدول گذاری کانیو
  • جدول گذاری تک جدول

مواد تشکیل دهنده ی جدول سیمانی
همان طور که از نام این محصول بر می اید، این نوع جدول از بتن ساخته شده است وبرخی از مواد اولیه ی آن عبارتن اند از سیمان و آب و برخی روان کننده ها تشکیل می شود. این محصول این روزها با توجه به کاربردی که داشته است توانسته است به عنوان یکی از پر کاربرد ترین مصالح ساختمانی در امر شهر سازی شناخته شود.
ویژگی های جدول سیمانی
جدول سیمانی از مقاوم ترین انواع جدول هستند. زیرا این محصول همان طور که گفته شد از بتن ساخته شده است. بنابر این برای استفاده در سطح شهر بسیار مناسب است. زیرا برای این که محصولی در سطح شهر مورد استفاده واقع گیرد و دچار خرابی نشود باید از مقاومت زیادی برخوردار باشد.
سطح صاف این محصول نیز سبب می شود که حسابی به چشم بیاید. این محصول با این که دانه های سیمان را در میان مواد اولیه ی خود دارد، سطحی بسیار صاف دارد و می توان به راحتی آن را رنگ امیزی کرد و علاوه بر کیفیت از رنگ بندی ان هم بهره برد.

جهت اطلاع از قیمت دقیق و فروش عمده جدول سیمانی با ما تماس بگیرید

تلفن تماس کارخانه : ۰۲۱۵۶۵۲۰۲۳۷
کارشناس فروش : ۰۹۱۲۴۱۴۱۲۴۳

جدول سیمانی